Porsche Cayman S Black Modeline Birde Biz Göz Atalım.

porsche-cayman-s-black-modeline-birde-biz-goz-atalim-3a-garage

porsche-cayman-s-black-modeline-birde-biz-goz-atalim-3a-garage

Yeni Porsche Cayman S Black serisi 911 ve BoxterS den sonra Cayman S Modeli de karşımıza çıktı ama bu modelde aynı saydıklarımız gibi sınırlı sayılarda üretilecek denilerek üretildi ve tanıtıldı. Alman Spor otomobil üreticisi Cayman S Black Edition modeli ile üçlemeyi tamamladı ve b u model ile diğer modellere göre çok fazla değişim söz konusu ve performans, tasarım anlamında da bu güncellemeler çok dikkat çekiyor. Yani anlayacağınız üzere yenilikler bir hayli fazla diyebiliriz. Sizlerde yazımızın devamını okuduğunuz da hatta yarın bir gün yakından inceleme şansı bulduğunuz da bana hak vereceksiniz.
Motor özelliklerin den bahsedeceğim ilk olarak.

Resmi bilgiler doğrultusunda edindiğimiz bilgilere göre Cayman S Black Edition da 3.4 litrelik bir motor var ve bu motor aynı zamanda 6 silindirli motordur. 325 Bhp ile daha önceki modellere göre hatta standart modele göre 10 beygir daha fazla güç üretebiliyor. 7400 devire dakika ya kadar yükseltilmiştir bu güncellemede standart modele göre 200rpm daha fazla ama değişmeyen bir özelliği ise 370nm sabit bir güç üretimi söz konusu. Bu araç bu kadar güncelleme ve güç yenilemesi, yükseltmesine rağmen hem pistlerde ve hem de şehir içinde rahat kullanımı ile dikkat çekiyor.

Porsche Cayman S Black Edition a birde dış dan bakacak olursak da çok agresif görünen bir araç gözlerimizin önünde beliriyor. Bunun nedeni ise tamamen siyah oluşu diyebiliriz. Standart modelde olmayan özel detaylar arasında Boxster Spyder 19-inç jantlar, önde 235/35ZR19, arkada ise 265/35 ZR19 lastikler gözlerimize takiliyor. Ayrıca Bi-Xenon faların standart olarak sunulduğu araçta, siyah deri döşemeli koltuklar, özel Porsche işlemeleri ve spor tasarımlı yeni direksiyon gibi detaylara yer verilmiş ve agresif görünü aracın içinde de dikkat edilerek korunmaya çalişilmiş.

Porsche Cayman S Black Edition anavatanı olan Almanya’da 67,807 Avro’dan başlayan fiyatlarla sunuluyor tüketiciye. Buradaki fiyatları biliyorsunuz zaten aslında bunu hiç hatırlatmak bile istemezdim sizlere ama fikriniz olsun en azından.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir