3A Garage Hizmetler

Sizin İçin Çözüm Üretiriz


Aracınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm bakım hizmetini tek noktada uzman eli ile çözmeniz için çalışıyoruz.Araçlarınız özellikle lüks olanların bakımları üretici firmalar tarafından ince bir titizlik ile planlanmıştır. Bu plana bağlı kalmadan yapılan onarım ve bakım hizmetleri aracınızda daha büyük sorunların oluşmasına neden olur.

3A Garage Araç Servisi, bünyesinde en modern arıza tespit ekipmanları ve teçhizatları ile donatılmıştır. Her türlü denetimi, değişimi ve tamiri kendi bünyesinde alanında uzman kadrosu tarafından rahatlıkla yapabilmektedir.

Aracınızın kalite ve güvencesini korumanın en iyi yolu, henüz teknik bir arıza olmadan yeterli sınamaları yaparak aracınız için en iyi çözümlerin ne olacağını önceden tetkik etmektir. Bu konudaki en iyi ve en donanımlı test araçlarına sahip olan, başta Porsche markası olmak üzere tüm araçlar için adanmış bir çalışma alanına sahip, 3A Garage Araç Servisi sizlere en güvenilir test sonuçlarını üretiyor. Sonuçlara göre; motor aksanı ve sürüş keyfinize etki edecek tüm donanımın sorunsuz olmasını sağlayarak mükemmel sürüş keyfine ulaşmanızı sağlıyoruz