3A Porsche Garage Hakkında

Porsche Severlerin Uğrak Durağı


Bizler otomobilinizi
güçlendiren çözümler üretiyoruz.Bizler, yüksek kalite araçların sahiplerine, araçlarının kalitesine uygun bakım ve servis hizmetini vermek için bir araya gelmiş sertifikalı ve güvenilir bir ekibiz.

İstanbul anadolu yakasında başladığımız servis hizmetlerimizi zaman içerisinde tüm araç bakım ihtiyaçlarınız A’dan Z’ye çözüm üretebilecek konuma getirdik. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kendimizi geliştirirken en iyi hizmeti sunmak için canla başla çalışıyoruz.

 

Aracınıza özel çözümler üretiyoruz.

Sizi dinliyor, ihtiyaçlarınızı belirliyor ve aracınız için istediğiniz çözümleri üretiyoruz. Tüm soru ve sorunlarınızın çözümü için ekip olarak çalışıyoruz. Yüksek model ve lüks grubuna giren araçlar, özellikle Porsche teknolojisi, ayrıntılı ve özen gerektiren bir teknolojidir. Uzman olmayan kişileri vereceği bir teknik servis hizmeti aracınıza daha çok fayda değil, zarar verecektir. Bu sebeple, 3A Garage olarak, tüm ekibimiz özellikle porsche konusunda uzmanlaşmış, özel eğitimler almış ve sertifikalı kişilerden oluşmaktadır.


Arıza Tespit

Aklınıza takılan tüm soruların cevapları için aracınızdaki tüm hataları tespit ediyoruz.

Teknik Servis

Tüm Porsche araçlarınız için hatasız, detaylı ve ekonomik teknik servis hizmeti

Yedek Parça

Aracınızın ihtiyacı olan tüm parçaların bulunması ve aracınıza uygulanması

Aksesuar

Dünyanın en kaliteli aracını, görsel olarak şölene dönüştürmek ister misiniz?

Araç Ekspertiz

2. el araç almak kabusa dönüşmesin, garantili ekspertiz hizmetimiz ile kafanızda soru işareti kalmasın


7/24 Ulaşılır
Güvenilir Servis


Aracınızda oluşan en basit hatalardan, yolda kalmanıza ve hatta aracınızın hareket hale gelmesine engel olacak kadar kötü bir durumla karşı karşıya kalsanız bile 3A Garage ekibi her zaman hizmetinizde.

İstanbul, Bostancı Oto Sanayide hizmet veren ekibimiz bir telefon ile Türkiye’de her yerinde A sınıfı araçlarınız ve özellikle Porsche araçlarınızın ihtiyaçları için gece gündüz çözüm üretmekte. Tek yapmanız gereken, bizimle iletişime geçmek.

Volkan Tarlacı: 0 532 300 83 81

Tel: 0 216 575 27 53

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.