3. Nesil Porsche Cayenne

3A Porsche den Cayenne takipçilerini heyecanla beklemeye sürükleyecek bir haber.
Henüz sizler ile 2016 da gelecek olan modelleri paylaşmamış iken 2017 de gelecek olan 3.Nesil Porsche Cayenne’in haberini verdiğim için çöz özür dilerim ama biz 3A Garage araç servisi olarak bu aracın tam anlamıyla hayranı olduğumuz için dayanamayıp paylaşmak istedik.
Porsche’in arazı modeli olan Cayenne yanı SUV modeli Cayenne güncel versiyonunu 2017 de çıkaracağını duyurdu ve bu modelin de makyaj hazırlıklarının da yapımı start almış. Yeni jenerasyon bir açar yapmak hiç kolay olmadığı için çalışmalar yapılırken hiç zaman kaybı yaşamak istemeyen Porcshe Cayenne severleri de bekletmek istemiyor gibi görünüyor. Bir aksaklık durumunda zor zamanlar geçirmemek için erken başlanmış bir güncel nesil operasyonu diyebiliriz.

Aldığımız bilgiler doğrultusunda bu yeni nesil Cayenne aslında Porsche markasının kuçuk devi Macan ile aynı tasarım hatlarını taşıyacakmış. Bu modele benzer bir tasarımı ile 2017’de yollara düşeceğini duyurdular. Rakipleri Bantley SUV ve Lamborghini Urus modelleri bu yıl yeni nesillerle satışa sunulacağını duyurmuştu peki neden rakiplerının arkasında kalıyor onlara nıye yetişmiyor konusunda ise taktiksel bir satış pazarlama taktiği uygulayacaklarını duyurdular. Rakiplerinin duyurdukları özelliklere bakılırsada onlardan sonra yollara düşecek olması normal gibi görünüyor. Rakiplerine göre daha düşük emisyon değerleri ve ekonomik yakıt tüketimleri ile bizlere sunacaklarını duyuran Porsche aynı zamanda motor değerlerınde de onlar kadar da güçlü bir araç hazırlıyor. Ve aynı zamanda bu araç Benzin, Dizel ve Hibrid motor seçeneklerı ile bizlere sunulacak.

Benze haberler için 3A Garage Blogunu takip ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir