Porsche Servis İstanbul

3A Porsche Servis, Porsche araçların mekanik, bakım, kaporta-boya, teknik onarım, hafif işlerden, tam onarımlara kadar tüm servis hizmetleri konularında uzmanlaşmıştır.

7/24 Porsche Destek Hattı

0549 86 00 911

Porsche Yedek Parça

0549 86 03 911

0 216 575 27 53

Luxury ve üst segment Porsche araçlarınız modern teknik donanıma sahip test araçlarıyla incelenir ve gerekli müdahaleler alanında uzman kadro tarafından titizlikle gerçekleştirilir.
Aracınızda henüz arıza oluşmadan düzenli şekilde gerçekleştireceğiniz servis kontrolleri sayesinde mükemmel sürüş keyfinize hiçbir zaman ara vermeden devam edebilirsiniz. Porsche otomobillerin tüm servis bakımları önceden test edilmiş özel bir protokol dahilinde uygulanır. 3A Porsche Servis Garaj bu protokole uygun biçimde gerekli müdahaleleri gerçekleştirir.

Arıza Tespit Hizmeti

3A Porsche Garage tüm arıza tespitlerini bilgisayarlı sistemlerle gerçekleştirir. Aracınızın elektronik kontrol ünitesine bağlantı yapılarak bilgisayarlı sistem üzeriden arıza tespiti yapılır. Otomobilinizin mekanik, elektronik ve işletim sistemine dair tüm uyarılar bilgisayarlı sistem üzerinden belirlenir ve tamiri için gerekli işlemler sizin izniniz dâhilinde uygulanır.

Porsche Yedek Parça

Tüm Porsche marka ve modelleri yüksek performans sergileyen araçlardır. Tüm parçaları muhteşem bir etkileşim içinde senkron şekilde çalışır. 3A Porsche Garage ile yedek parça konusunda kusursuz bir hizmet alacaksınız. Böylelikle aracınızı ilk günkü konforunda ve güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Aracınıza ilişkin meydana gelebilecek tüm arızalar uzman ekipler ve modern araçlarla tespit edildikten sonra ihtiyaç duyulması halinde yedek parça ihtiyaçlarının montajı seri biçimde yerine getirilir.

Porsche Aksesuar

Aracınızı daha fazla kişiselleştirmek ve size özel kılmak için ihtiyaç duyacağınız tüm aksesuarları İstanbul Porsche servis garantisi altında bulabilirsiniz. Eşsiz tasarımlara sahip jant ve setler, rüzgar deflektörleri, araç üstü taşıma aparatları, spor egzozlar, siyah ve renkli farlar gibi farklı seçenekler bulabilirsiniz. Aracınızı kendinize ve ailenize göre kişiselleştirecek özel ekipmanlarla farklılaştırabilirsiniz
 

Bize Ulaşın


Tüm sorularınız için bizi arayın

7/24 Porsche Destek Hattı

0549 86 00 911

0 216 575 27 53Acil çözüm ihtiyaçlarınız ve yol yardım için İstanbul anadolu yakası bostancı otosanayi içerisindeki garajımıza bekliyoruz.